Reklamowy konkurs świąteczny w Bydgoszczy

Miesiące jesienne to okres kiedy trzeba zaplanować reklamę świąteczną. Już od września ruszają prace przygotowawcze do kolejnej edycji świątecznej akcji w ramach której grupa ism fotografuje zgłoszone dekoracje sklepów i budynków w Bydgoszczy. W tym okresie ekipa bydgoskiej agencji reklamowej gromadzi dziesiątki ujęć do filmu.

Pod koniec okresu świątecznego powstaje unikalny timelaps na który składa się kilkadziesiąt ujęć wykonanych po zmroku. Połączenie budynków, oświetlenia i świątecznej atmosfery daje fantastyczny efekt w postaci filmu poklatkowego z najciekawszymi miejscami w naszym mieście. Co sprawia że trzeba poświecć trochę czasu i środków na świetlną oprawę marketu? Z wyczuciem przygotowana iluminacja to najlepsza reklama przyciągająca po zmroku zarówno mieszkańców jak i turystów. Świetlna oprawa to dobry pomysł nie tyko dla sklepów ale i dla budynków użyteczności publicznej.
Dzięki akcji Bydgoskie Iluminacje, pieniądze wydane na oświetlenie dają dodatkowy efekt. Ponieważ zgłoszony budynek został zarejstrowany w materiale filmowym oraz zgłoszony do konkursu, a to sprawia że ten budynek mają możliwość zobaczyć także inne osoby.

Pomyśl jak ozdobić market|Zadbaj o promocje swojego marketu i od końca wakacji śledź witrynę agencji reklamowej w Bydgoszczy.