Nagrzewnica wodna powietrza w pakiecie Leo Due 40

Nagrzewnice wodne powietrza w zestawie z termostatem przeznaczone są do utrzymywania zadanej temperatury w pomieszczeniach takich jak: magazyn, warsztaty, sklepy.
Efektywność takiego ogrzewania jest uzależniona od temperatury zasilania na dopływie, temperatury w pomieszczeniu oraz od prędkości obrotowej wentylatora. Układ zasilania musi zagwarantować także wymaganą ilość ciepłej wody w ilości np. 2000 litrów na godzinę.

Praktycznym rozwiązaniem jest nagrzewnica w zestawie Leo Quattro 180.

Ten Pakiet będzie optymalne dla osoby która chce kupić tani i skuteczny system. Najważniejsza kwestia to ta że ten system posiada wszystkie najważniejsze detale potrzebne do montażu. Dostarczana jest nagrzewnica Leo 1 2 lub 4, elektronicznytermostat z sterowaniem wentylatorów, odpowiednio dobrane elastyczne rury a także rozdzielacz sygnału sterującego. Taki zestaw daje pewność uniknięcia problemu pod czas montaż. Ponad to jest także możliwość dołożenia większej ilości nagrzewnic w ramach zestawu.
Kluczową kwestią jest poprawny dobór zestawów tak aby zagwarantować odpowiednią moc w kW do kubatury pomieszczenia. Aby to zrobić trzeba brać pod uwagę zapotrzebowanie na ciepło, temperaturę wody zasilającej. Szczegółowy opis sposobu jest dostępny w opracowaniu jaka nagrzewnica powietrza. Zestawy w zestawachLeo Uno możesz zamówić w najlepszych sklepach webowych oraz standardowych nie tylko w Katowicach.