Kaloryfer T19 na moduł internetowy

Kaloryfer z konwektorem na prąd T19 to nowa seria uniwersalnych grzejników na prąd z opcją bezprzewodowego sterowania przez wifi. Udostępniona na telefony aplikacja pozwala na ustawianie zmian temperatur w okresie tygodniowym. Grzejniki z tej serii dostępne są z elementami grzewczymi niskotemperaturowymi o mocy 1000, 1500 i 2000W, za pomocą tego da się dopasować odpowiedni kaloryfer do gabarytów miejsca i jego zapotrzebowania na ciepło. Regulacja pozwala na nastawienie mocy grzewczej na 50 lub 100% użycia. W związku z tym grzejnik nie zawsze potrzebuje działać na maksymalnej wydajności grzejnej.Grzejniki T19 posiadają klasę szczelności IP24, zatem da się je śmiało używać w pomieszczeniu kąpielowym i kuchni. Grzejniki elektryczne z tej serii wykonane są z falowanej blachy stalowej powlekanej powłoką antykorozyjną i polakierowane odpornym na duże temperatury. Elektroniczny termostat ma wbudowany czujnik uchylenia okna, który odłączy urządzenie samoczynnie, gdy wentylujemy pokój. W komplecie z kaloryferem jest zestaw mocowań na ścianie oraz nóżki do postawienia grzejnika.

Najważniejsze informacje:

1. Elektroniczny sterownik z ustawieniem siedmiodniowym i funkcją bezprzewodowego sterowania przez internet za pośrednictwem darmowej aplikacji Tuya Smart.

2. Zabezpieczona przed korozją osłona wyprodukowana w klasie szczelności IP24 pozwalająca na montaż w kuchni i łazience.

3. Samoczynny odłącznik bezpieczeństwa chroniący przed przegrzaniem.

4. Instalacja na wspornikach podłogowe lub na ścianie.

5. Wbudowany czujnik uchylonego okna.

6. Podłączenie 230V.

7. Kabel zasilający 1,5m zakończony wtyczką.

Zabezpieczenie producenta 2 lata na grzejnik, 5 lat na element grzewczy.