Sterownik ogrzewania podłogowego Elektra Poznań

Innowacyjny, internetowy regulator OWD5 – opis produktu

Regulator ELEKTRA OWD5 WIFI wiąże w jednym urządzeniu zalety nowoczesnego termostatu programowalnego z opcją bezprzewodowego sterowania przez tablet.

Pozwala na regulowanie ogrzewaniem: podłogowym elektrycznym, podłogowym wodnym , kaloryferami zasilanymi na prąd, grzejnikami CO.

Posiada dotykowy ekrano przekątnej dwa cale. Podstawowym atutem jest wielobarwny, dotykowy wyświetlacz i zdalne regulowanie przy pomocy tabletów. Daje opcję programowania temperatury w cyklu pełnej doby oraz 7 dniowym. Regulator uczy się czasie reakcji na zmianę temperatury podłogi i wie, w jakim momencie należy włączyć lub rozłączyć źródło ogrzewania, aby osiągnąć zadaną ciepłotę o określonej porze dnia. System oprogramowania obejmuje 6 zdarzeń w trakcie dnia. Jest możliwość przypisania do każdego wydarzenia różnej temperatury.

To, co najważniejsze

  • wysoka precyzja utrzymywanej temperatury,
  • opcja adaptacyjna – uczy się czasie reakcji układu grzania i miejsca – dla tego potrafi należy uprzednio załączyć układ grzewczy aby osiągnąć zadaną temperaturę o wyznaczonej porze,
  • zdalne regulowanie przez tablet – bezprzewodowa weryfikacja i możność wahnięć ciepłoty niezależnie gdzie od miejsca gdzie się znajdujesz – starczy zainstalować apkę na telefon – możesz sterować aż paroma sterownikami z jednej apki.
  • całościowa eksploatacja w języku polskim,

Termoregulator przesyłany jest z sondą temperatury powietrza oraz działającym na kablu czujnikiem podłogi.

Segmentowa obudowa pozwala na montaż w ramkach różnych wytwórców np w celu zespolenie z włącznikami elektrycznymi.