Piec gazowy Saunier Duval Niedźwiedź 7,5-25kW kondensacyjny Białystok

Piec gazowy Białystok

Opis

Propozycja kotłowni opartej o Piec gazowy Saunier Duval Niedźwiedź 7,5-25kW kondensacyjny dla klientów z regionu Białegostoku

kod katalogowy: ISM-01-25522

Dane podstawowe: mocowanie: stojący, funkcje: jednofunkcyjny, typ: kondensacyjny, moc: 25kW, zasilanie: GZ50, Zakres: 22-30kW,

Opis: Piec kondensacyjny stojący jednofunkcyjny z serii Niedźwiedź 25KKS kondensacyjny to nasza propozycja do domów jednorodzinnych o powierzchni od 150 do 300 m2. Do kotła można podłączyć zasobnik ciepłej wody z wężownicą.

Piec gazowy  Niedźwiedź Condens polecamy szczególnie do modernizowanych instalacji grzewczych, gdzie likwidowany jest piec stałopalny, pracujący w układzie otwartym a instalacja grzewcza może zawierać osady i zanieczyszczenia wynikające z wieloletniej pracy pieca stałopalnego z płaszczem stalowym.
To co najważniejsze
  • wymiennik ciepła ze stali nierdzewnej o dużej pojemności i przekrojach, dzięki czemu piec znakomicie sprawdza się w starych instalacjach grzewczych.
  • możliwość wykorzystania pomp obiegowych i zasobnika z wężownicą już zamontowanych w istniejącej instalacji.
  • swobodny dostęp do serwisu – wspólna sieć serwisowa Vaillant i Saunier Duval.
  • brak potrzeby stosowania sprzęgła hydraulicznego w instalacjach z kilkoma obiegami grzewczymi.

Elementy takie jak: pompa o obiegowa, pompa ładowania zasobnika, naczynie wzbiorcze, zawory bezpieczeństwa należy dokupić osobno lub wykorzystać elementy posiadane.

Gwarancja producenta: 2 lata  po uruchomieniu przez uprawnionego instalatora lub serwisanta.


Piece gazowe Saunier Duval Białystok