Moskitiery do okien do drzwi

Czas ferii i urlopów się rozpoczął. Wybywamy na dacze, jeziorka i cieszymy się z bytności z naturą. Nie są te kontakty przeważnie przyjemne. Przeważnie, pod wieczór, gdy już idziemy spać, dochodzi do nas upierdliwe bzykanie. Komary! I wówczas myślimy: a warto było wziąć ze sobą moskitierę.
Siatka przeciw owadom to nic innego jak siatka przepuszczająca światło , którą instalujemy w futrynie okiennej. Na około ramy okiennej mocujemy rzep. Ramę należy przedtem pozbawić tłustości i pozbawić brudu. Po kilkunastu chwilach od montażu taśmy rzepowej przymocowujemy moskitierę. Należy uwzględniać, że nie nie powinna być ona za intensywnie naciągnięta. Wystające elementy moskitiery ucinamy zaostrzonym nożem tapicerskim albo nożycami.

Przy wybieraniu odpowiedniego rozmiaru moskitiery powinno się pomierzyć środkowy wymiar futryny okiennej. Siatki okienne przeciw owadom występują w wymiarach {100cmx100cm|130cmx150cm|150cmx180cm. W zależności od koloru futryny okiennej możemy wybrać wykonania w kolorze jasnym i czarnym.
Inna opcja to pozioma zamykana belka zatrzaskowa o długości 100 cm instalowana na klej lub po prostu przybijana do wnętrza otworu drzwi do której podpinamy 4 pasy. Listwę można skrócić. Siatki pionowe o maja długość 220 cm i szerokości 30 cm.
Są zakończone elementem obciążającym. Montujemy je tak, aby haczyły na siebie wzajemnie.
Wyposażeni w takie asortymenty śmiało możemy korzystać z bliskości natury na urlopach czy też w domu.