Sterownik Elektra Ekocontrol

Termostat do podłogówki Elektra to elektroniczny termostat wyposażony w 2 czujniki temperatury. Pozwala mu to precyzyjnie kontrolować temperaturę powietrza w pomieszczeniu oraz temperaturę posadzki. Kontrola temperatury podłogi jest ważne ponieważ zbyt wysoka temperatura podłogi jest nieprzyjemna w dłuższym okresie czasu. Kolejnym powodem jest ochrona posadzki przed przegrzaniem w przypadku desek aby uchronić je przed zniszczeniem.

SterownikEkocontrolma wbudowany także kalendarz tygodniowy.Zapewnia on możliwość zaprogramowania niższej temperatury lub wyłączenie podłogówki na czas w ciągu dnia gdy żadna osoba nie korzysta z pokoju. Daje to możliwość w sposób wyraźny zminimalizować koszty ogrzewania.
Najważniejsze cechy omawianego sterownika to:
Użyteczne obciążenie 3680W daje możliwość bezpośredniego podłączenia nawet kilku mat grzewczych.Podtrzymanie ustawień w chwili odłączenia napięcia 230V.Dwa czujniki temperaturyregulacja praca w/g temperatury powietrza, podłogi lub obu naraz.Programator temperatur na siedem dni w tygodniu.Regulacja czujników przydatna gdy sensor podłogowy lub termostat zamontujemy w nietypowym miejscu.

http://sklep.eo.net.pl/kategoria-produktu/klimatyzatory