System z projektem Katowice

Ładnych dni przybywa, czego niestety nie można stwierdzić o przestrzeni w naszej szafie. Więc to sprzyjający moment na małe przemeblowanie miejsca do przechowywania rzeczy. Zimowe ciuchy nie będą już nam niezbędne, więc najlepiej je spakować w plastikowe torby i przechować do nadejścia zimniejszej pory.
Jest idea jest garderoba! Skanynawski zestaw elementów garderoby, oferujący elementy wyposażenia szaf i garderób, prezentuje elementy wysuwane w formie koszy i wieszaków. Proste rozwiązanie techniczne i innowacyjna procedura produkcji, zapewniają długookresową i bezbłędną ich eksploatację. Wystarczy tylko zainstalować szyny nośne a reszta już do zamontowania na wspornikach. Kosze dostępnesą w wielu wariantach i kolorach. Kosz Mesh zrobionyjest z maleńkiej siateczki metalowej, doskonale sprawdza się do składowania bielizny i rzeczy osobistych. Stała wentylacja zgromadzonych w ten sposób rzeczy, powoduje że zatrzymują świeżość, nawet po długotrwałych przechowywaniu. Dla tych którzy chcą zamontować takie kosze zamiast klasycznych pełnych półek w zwykłej szafie, Elfa opcjonalnieoferuje szyny uniwersalne. Ubrania które wymagają prasowania, można zawiesić na specjalnie do tego przeznaczonych wieszakach i drążkach. Kosze wysuwane, to teraz już wygodny dostęp do pachnących ubrań w tradycyjnej szafie.
Rozwiązania systemu tego szwedzkiego producenta zakupisz w sklepie internetowym z dostawą także do Warszawy i Wrocławia.