Zestaw klimatyzacji Mono Split Saunier Duval SDH

Klimatyzator Split Saunier Duval SDH to urządzenie grzewczo-klimatyzacyjne, dedykowane do budynków mieszkaniowych, użyteczności publicznej i pensjonatów.
Maksymalna wydajność i małe zapotrzebowanie na energie elektryczną jest potwierdzone certyfikatem A+. Dzięki temu jest znakomitą propozycją dla osób, które szukają klimatyzatora służącego nie tylko jako klimatyzator, ale także jako nad wyraz tanie źródło ogrzewania pomieszczeń.Wysokowydajna sprężarka daje gwarancję, że ogrzewanie budynku jest trzy krotnie tańsze, niż za pomocą grzejników elektrycznych.
Klimatyzator ścienny Split Saunier Duval SDH 17-065 NW polecamy do klimatyzowania lub ogrzewania pomieszczeń o powierzchni od16 do 80m2 – obliczone dla wysokości pomieszczenia do 2,5, Zestaw zawiera także programator do zdalnego sterowania.Szybkie chłodzenie budynku zapewnia wewnętrznywentylator. Niższe rachunki za ogrzewanie w sezonie jesienno-zimowym zagwarantuje pompa ciepła o sprawności 2,5:1.
Dostawa obejmuje: klimatyzator ścienny Saunier Duval 17 NWI, wymiennik ze sprężarką Saunier Duval 17-NWO,programator na podczerwień, instrukcja montażu.

http://sklep.grzejniki-purmo.com/kategoria-produktu/sterowanie-ogrzewaniem/sterowanie-ogrzewaniem-podlogowym