Podgrzewacz prądem Slim 40L360x690mm


Objętościowy elektryczny podgrzewacz wody Slim jest specjalnie zbudowany do miejsc o małej kubaturze. Dzięki niewielkiej średnicy – 360mm zajmuje znacznie mniej obszaru niż tradycyjne podgrzewacze. Znakomicie sprawdzi się jako podgrzewacz c.w. w łazience i aneksie kuchennym. Dedykowany jest do montażu ponad punktem uzyskania c.w.u.. Podgrzewacz elektryczny Kospel Slim 20L 360x430mm dysponuje mocą znamionową 2000W i podłączany jest do prądu 230 Volt.


Na specjalny komentarz zasługuje konstrukcja zbiornika. Wyprodukowany jest z wysokiej jakości stali i pokryty równą warstwą na całej powierzchni specjalistyczną farbą o właściwie dobranej grubości. Warstwa izolacyjna wykonana jest z grubej warstwy poliuretanu. Zapewnia to wysoką wytrzymałość pojemnika a także niższe koszty eksploatacji z powodu zmniejszonych strat ciepła.


Podgrzewacz pojemnościowy Slim posiada opcję regulacji temperatury wody w zakresie 20-77 stopni C. Uzupełniająco posiada nastawę chroniącą przed zamarzaniem. Tryb AUTO umożliwia zaprogramowanie czasu uruchomienia oraz stopnia nagrzania wody zgodnie z oczekiwaniami za pośrednictwem tabletu i oprogramowania producenta. Umożliwia to wysoce optymalne wykorzystywanie podgrzewacza.