Mata grzewcza ELEKTRA MDPACK160 WiFi

Mata grzewcza na prąd marki Elektra w zestawie MDPACK160 WiFi to połączenie maty grzewczej MD160 z programatorem elektronicznym i bezprzewodowym obsługiwaniem oraz akcesoriami montażowymi. Jest to propozycja dla klientów, którzy oczekują możliwości bezprzewodowej kontroli i regulacji ogrzewania. Rozwiązanie zda egzamin w sytuacji, gdy powracamy do mieszkania o zróżnicowanych godzinach i chcemy sobie niezależnie od nastawy programatora tygodniowego zagwarantować optymalną temperaturę. Zestaw wskazany jest także najlepszym wyborem do ogrzewania wnętrz domów letniskowych, gdzie dzięki zdalnemu programowaniu można uruchomić instalację zanim przyjedziemy.

To co najistotniejsze:

– samoklejąca siatka – ułatwia układanie i zapobiega przed przesuwaniem maty przy aplikacji kleju,

– 3,9mm wysokości – można ją umieścić w kleju wprost pod kafelkami bez podnoszenia podłogi,

– moc 160W/m2 – duża moc sprawia, że jest przeznaczona do ogrzewania głównego, oraz do tymczasowego zapewniając szybkie nagrzewanie posadzki.

– sensoryczny ekran z intuicyjnym menu to prostota uruchomienia oraz eksploatacji,

– panel WiFi – pozwala bezprzewodowo sterować i jeszcze łatwiej ustawić programator tygodniowy – bezprzewodowe programowanie można zrealizować przez dowolne pasmo internetowe (również komórkowe).

Mata grzejna sprzedawana jest w rolce o szerokości 0,5m, a jej samoklejący grunt można docinać by dopasować do wybranego układu podłogi. Szczegółowe informacje dotyczące montażu maty oraz regulatora wystarczy odszukać w instrukcji dołączonej razem z zestawem.

Skład kompletu:

– mata grzewcza Elektra z serii MD160 – zasilanie po jednej stronie.

– czujnik z wyświetlaczem dotykowym ELEKTRA OWD5 WIFI z czujnikiem temperatury powietrza i programatorem tygodniowym – obciążalność 3600W (16A),

– kablowy sensor temperatury podłogi,

– rury peszel łączące matę z programatorem i obudowa podtynkowa pod regulator.

Gwarancja producenta:

– mata grzejna (wyprodukowana w Polsce): 20 lat,

– czujnik temperatury (wyprodukowany w Danii): 2 lata.