DomoPlus ? gniazdo z plusem czyli na płaską plus skośną wtyczkę

Pewność to podstawa. Jest to bardzo ważne tam, gdzie przebywają nasi bliscy i dzieci, czyli w mieszkaniu. Tym większego znaczenia nabiera przy zestawieniu dwóch czynników ,a mianowicie elektryczności i wody. Właśnie gniazda wtykowe DomoPlus pozwalają na podłączenie i działanie instalacji elektrycznej w sytuacjach narażenia na działanie wody.
Idealne sprawdzają się w przydomowych ogródkach. W przypadku podłączenia działającej na prąd kosiarki, zraszarki, czy też zimą, gdy pragniemy zadbać o oświetlenie naszego domu. Nie potrzebujemy martwić się o typ wtyczki jaką posiadamy. Niezależnie czy podepniemy urządzenie z płaską, czy też kątową wtyczką, gniazdo wtykowe będzie można zablokować i uzyskać całkowitą hermetyczność. Umożliwia to, niestety nie mała konstrukcja urządzenia. Właściwa głębokość i ruchoma wkładka z gniazdem pozwala na takie rozwiązanie. Dodatkowy sprzęg żelowy zabezpiecza i uszczelnia wystający przewód zasilający. Szczelność zestawu sprawdza się także w przypadku funkcjonowania w ciężkich warunkach jak kurz, wilgoć, opady deszczu czy opady śniegu.
Gniazdka można zainstalować na lub pod-tynkowo. W przypadku zastosowania dwóch gniazdek natynkowych można zamontować je w małej zbiorczej puszcze.
Scame DomoPlus to właściwe, komfortowe i wielozadaniowe gniazdo wtykowe do wykorzystania domowego w trudnych warunkach.