Nakładki na obuwie dla każdego

Każdemu z nas na hasło gumiaki przypomina się solidny, sporej wagi, wykonany z gumy but zakładany na rajstopę. Wspominamy przy tej okazji wyprawy nad jezioro czy do lasu. Pamiętamy również nie rzadko jak poparu chwilach spacerowania, odczuwaliśmydyskomfort brak dojścia powietrza do naszych nóg oraz fakt ile przestrzeni kalosze zajmowały np. w z tyłu auta kiedy całą grupą wracaliśmy z eskapady.

Kaloszena buty Bekina to wytwórniepowtarzalny. Nie zakłada się ich na stopę tylko na obuwie, dlategobłyskawiczna możliwość zdjęcia czykolejnego założenia. Dodatkowym ich walorem są niewielkierozmiary. Rozmiar po spakowaniu gumiaka to raptem 2-3 cm. Jest to komfortowe,bo gumofilce można praktyczniewozić stale przy duszy. Swobodnie mieszczą się także pod fotelem w samochodzie, czy w schowku. Posiadanie gumiaków Bekina, w przypadku osób podróżujących samochodem ma swoje kolejne walory. Idealnie sprawdzają się niewyłącznie na wyżejwspomnianych wypadach na do lasu czy na ryby, ale są potrzebne np. w trakcie wizyty w ręcznej myjni. Dotychczas skutkowało to zazwyczaj zmoczeniem obuwia. Bekina potwierdza się także w wypadkachawaryjnych. Zalaniu, zabłoceniu, zaśnieżeniu, czyli w tych w których przejście ?suchą nogą? nie jest wykonalne. Kalosze Bekina uznają również bizneswoman i panowie, których w wypadkach ?nagłej potrzeby? pozostaje opcja wizyty w mokrym lesie. Wówczas zastosowanie kaloszy zaręczy , że wyjściowe obuwie pozostanie nie zmoczone.

Bekine doceniło już wojsko i armia w Skandynawi oraz NATO.Owa rekomendacja ma gwarancję, że gumiaki spełnią swoje zadanie w ciężkich i nie standardowych warunkach.